معرفی هتل ۳ ستاره ابریال در پاریس

هتل ابریال پاریس | Hôtel Abrial

این هتل ۳ ستاره در شهر پاریس و در ۲٫۳ کیلومتری کلیسای سکره سکور و سالن اپرای گارنیر قرار گرفته است. خیابان ۱۷ ام که هتل ابریال پاریس Hôtel Abrial در آن واقع شده یکی از بهترین موقعیت ها برای اقامت در پاریس است چرا که به مراکز خرید، بناهای تاریخی و گالری ها نزدیک می باشد. در متن زیر خدمات رفاهی، تفریحی، موقعیت و فاصله هتل تا دیدنی های پاریس را به تفصیل بیان می کنیم پس با ما در مجله الی گشت همراه باشید تا خصوصیات هتل ابریال پاریس را مرور کنیم.

هتل ابریال پاریس Hôtel Abrial

خدمات رفاهی هتل ابریال پاریس

مطالب مرتبط:
از این به بعد برای دیدن برج ایفل دیگر به پاریس نروید!
سال ۲۰۱۸، پاریس بیشترین رشد گردشگری در ۱۰ سال اخیر را دارد

کارکنان هتل به زبان ایتالیایی، فرانسوی، اسپانیایی و انگلیسی صحبت می کنند. ورود به هتل ابریال پاریس، از ساعت ۲ بعد از ظهر به بعد می باشد و برای خروج، حتما باید تا ساعت ۱۲ ظهر، اتاق خود را تحویل دهید. سال ساخت هتل ۱۹۹۱ می باشد.

در فضای لابی تلویزیون قرار داده شده و فضایی مختص افراد غیر سیگاری و سیگاری در نظر گرفته شده است. پارکینگ با فضای محدود به همراه پارکینگ خصوصی در اختیار آن دسته از مهمانانی که ماشین دارند، با رزرو از قبل، قرار می گیرد و نیاز به پرداخت هزینه مجزایی دارد. ۲ اتاق کنفرانس و کافی نت از مزایای هتل، برای شما مهمانانی است که به خاطر شغلتان به این شهر سفر کرده اید.

خدمات رفاهی هتل ابریال پاریس- میز پذیرش

ورود حیوانات خانگی ممنوع است و آسانسور و باربر رفت و آمد بین طبقات با چمدان ها و وسایل سنگین را برایتان آسان می کند. اتصال به اینترنت وای فای رایگان چه در اتاق ها و چه در فضای عمومی هتل برقرار است. از خدمات پذیرش می توان به خدمات بلیط،  خدمات نگهبانی و میز پذیرش به صورت شبانه روزی نام برد.

خدمات خشکشویی، اتوشویی، اتو لباس ها به همراه نظافت با پرداخت هزینه بسیار اندکی و ترانسفر از هتل به فرودگاه نیز با پرداخت هزینه جداگانه در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

خدمات رفاهی هتل ابریال پاریس- اتاق کنفرانس

امکانات تفریحی هتل ابریال پاریس

در تراس آفتابگیر هتل بنشینید و همانطور که غذای خود را سفارش می دهید از منظره روبرو لذت ببرید یا به مطالعه روزنامه و کتاب بپردازید. هر زمان که مایل بودید در باغ قدم بزنید یا در زیر آفتاب و در تراس آفتاب دراز بکشید. برای گرفتن گشت پاریس یا گرفتن بلیط های اتوبوس های گردشگری همچون بیگ باس یا هاپ آن هاپ آف، به میز پذیرش مراجعه کنید.

امکانات تفریحی هتل ابریال پاریس

رستوران هتل:

این هتل یک فضای غذا خوری دارد که صبحانه را هر صبح بین ساعات ۷ الی ۱۰:۳۰ صبح به صورت بوفه سرو می کند.

رستوران هایی مانند کورتا Coretta، پیزریا لوکانیا Pizerria Lucania و ای بی سی ABC و کافه هایی چون براسری بروچانت Brasserie Brochant  و براسری بیستروت کاردینت در فاصله یک دقیقه ای از هتل قرار گرفته اند.

امکانات تفریحی هتل ابریال پاریس- رستوران

امکانات اتاق های هتل ابریال پاریس

همه اتاقها دارای نمایی وسیع رو به شهر و میز مطالعه، تلویزیون صفحه تخت، تلفن، و صندوق امانات می باشند. نظافت اتاق ها هر روز طبق روال عادی هتل انجام می شود و در حمام خصوصی هر اتاقی سشوار، دوش و وان در حمام به همراه وسایل آرایشی- بهداشتی رایگان می باشد. اینترنت رایگان وای فای در اتاق قرار داده شده است.

در هر ۸۰ اتاق هتل می توانید، از این خدمات عالی و برتر هتل بهره مند شوید. اتاق هایی برای افراد غیر سیگاری در نظر گرفته شده است. برای رزرو اتاق و یا دیدن عکس های بیشتر از آن، می توانید سری به قسمت رزرو هتل پاریس در سایت الی گشت بزنید.

امکانات اتاق های هتل ابریال پاریس

انواع اتاق های هتل ابریال پاریس

 • اتاق استاندارد سینگل: یک تخت یک نفره به همراه دوش دارد.
 • اتاق دابل یا دوقلو: یک تخت دو نفره بزرگ یا دو تخت یک نفره دارد.
انواع اتاق های هتل ابریال پاریس

فاصله تا جاذبه های معروف شهر پاریس

 • ایستگاه متروی بروچانت: ۲۰۰ متر است که طی کردن این مسیر پیاده ۲ دقیقه طول می کشد.
 • ایستگاه متروی پورت دو کلیچی: ۳۰۰ متر است که پیاده ۴ دقیقه طول می کشد.
 • بسیاری از ایستگاه های دیگر مانند لا فورچ، گای موکوا، روم، و بسیاری دیگر در فاصله ای کمتر از ۱۰ دقیقه پیاده روی تا هتل قرار گرفته اند.
 • تیاتر متورینز: ۲ کیلومتر است که با تاکسی تقریبا ۱۳ دقیقه راه خواهد بود. اگر بخواهید تا آنجا با مترو خط ۱۳ بروید، حدود ۱۵ دقیقه در راه خواهید بود. پیاده هم در مدت ۳۰ دقیقه به این سالن تیاتر می رسید.
 • اپرای گارنیر: ۲٫۳ کیلومتر است که با ماشین تقریبا ۱۲ دقیقه، با اتوبوس خط ۶۶، حدود ۲۵ دقیقه و پیاده هم در مدت ۲۵ دقیقه زمان می برد که به این سالن تیاتر برسید.
 • سالن کنسرت لا سیگال: ۱٫۹ کیلومتر است که با تاکسی تقریبا ۱۰ دقیقه، با اتوبوس خط ۵۴ حدود ۱۹ دقیقه و با پای پیاده ۳۰ دقیقه ای به این محل می رسید.
 • سکره سکور: ۲ کیلومتر است که با ماشین تقریبا ۱۴ دقیقه راه خواهد بود. اگر بخواهید تا آنجا با اتوبوس خط ۳۱ بروید، حدود ۲۵ دقیقه و پیاده ۳۰ دقیقه ای به این محل خواهید رسید.
هتل ابریال پاریس Hôtel Abrial- الی گشت پاریس
 • طاق پیروزی: ۲٫۵ کیلومتر است که با ماشین تقریبا ۸ دقیقه راه خواهد بود. اگر بخواهید تا آنجا با اتوبوس خط ۳۰ یا مترو خط ۲ بروید، حدود ۱۵ دقیقه در راه خواهید بود. پیاده می توانید ۳۵ دقیقه ای به این محل برسید.
 • موزه لوور: ۳٫۶ کیلومتر است که با ماشین تقریبا ۱۳ دقیقه، با اتوبوس شماره ۳۱، ۱۵ دقیقه و با پای پیاده ۳۵ دقیقه در راه خواهید بود.
 • کلیسای نوتردام: ۴٫۸ کیلومتر است که با ماشین تقریبا ۲۵ دقیقه و با اتوبوس خط RER C و سپس با مترو خط ۱۳، حدود ۳۵ دقیقه در راه خواهید بود. پیاده یک ساعت تا این کلیسا راه خواهید داشت.
 • اپرا باستیل: ۵٫۸ کیلومتر است که با ماشین تقریبا ۳۱ دقیقه و با مترو خط ۱ و ۱۳، طی این مسیر ۴۰ دقیقه، طول می کشد.
 • برج ایفل: ۵ کیلومتر است که با ماشین تقریبا ۲۱ دقیقه راه خواهد بود. اگر بخواهید تا آنجا قدم بزنید، یک ساعت در راه خواهید بود. با اتوبوس خط RER C و کمی پیاده روی طی این مسیر ۳۳ دقیقه، طول می کشد.
 • فرودگاه پاریس اورلی: ۱۸٫۲ کیلومتر است که از فرودگاه با ۳۵ دقیقه رانندگی به هتل خواهید رسید.
 • فرودگاه پاریس- چارلز: ۲۲٫۵ کیلومتر است که از فرودگاه با تاکسی ۳۳ دقیقه تا هتل در راه خواهید بود.
هتل ابریال پاریس Hôtel Abrial- الی گشت

موقعیت هتل ابریال پاریس

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

فرانسه، ۷۵۰۱۷ پاریس، ۱۷۶ رو کاردینت
۱۷۶ Rue Cardinet, 75017 Paris, France

منبع: booking.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد