بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
بلیط هواپیما
باکو, همه فرودگاه ها
تهران, همه فرودگاه ها
...
...
بلیط هواپیما باکو به تهران

بلیط هواپیما باکو به تهران

سوالات متداول

دقت داشته باشید که بعد از صدور بلیط امکان تغییر نام وجود ندارد. اگر به هنگام خرید بلیط های سیستمی نام مسافر به اشتباه وارد شود شما باید بلیط را کنسل کرده و برای خرید مجدد آن اقدام نمایید.
برای مطلع شدن از ترمینالی که پرواز شما از آن انجام می شود باید به بلیطی که در اختیار دارید مراجعه کنید. کلیه اطلاعات مربوط به پرواز در آن درجه شده است.
ارائه نسخه چاپ شده از بلیط و یا عکس آن به اضافه مدارک شناسایی.
بار مجاز مسافران توسط ایرلاین ها مشخص می شود.
طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز به شرکت هواپیمایی ارائه و کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداندن کامل هزینه بلیط سرباز بزند
خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.
الی گشت این امکان را برای متقاضیان فراهم کرده تا برای خرید بلیط های سیستمی و چارتری به این سامانه مراجعه کرده و با قیمت های متفاوتی سفر خود را نهایی کنند.
بلیط هایی که در سامانه الی گشت ثبت شده اند و توسط شخص چاپ شده اند اعتبار کافی برای دریافت کارت پرواز را دارند.
سامانه الی گشت به مسافرین این امکان را داده تا به صورت 24 ساعته بتوانند به وب سایت مراجعه کرده و بلیط مورد نظر خود را خریداری کنند.
اگر خرید بلیط را نهایی کرده و هزینه آن را پرداخت کرده اید هیچ چاره ای جز اینکه بلیط را کنسل و مجددا خریداری کنید وجود ندارد. بار بعدی که قصد دارید بلیط خود را بخرید با دقت بیشتری عمل کنید.
هر ایرلاین در یکی از ترمینال های موجود در فرودگاه فعالیت می کند. اگر به اطلاعاتی که داخل بلیط درج شده است دقت کنید متوجه خواهید شد که در آن ذکر شده شما از کدام ترمینال باید سوار بر هواپیما شده و سفر خود را شروع کنید.
افرادی که در کلاس های تجاری و یا فرست صندل رزرو می کنند می توانند از افرادی عادی بار بیشتری به همراه داشته باشند اما مسافرین کلاس اقتصادی یا اکونومی این حق را ندارند.<br> در صورتی که یک مسافر بخواهد بار اضافه ای وارد هواپیما کند باید برطبق قوانین و مقرراتی که ایرلاین ها تعیین کرده اند هزینه این اضافه بار را پرداخت کند. اگر زودتر به فرودگاه رفته و به دفتر شرکت پروازی که بلیط خود را از آنجا تهیه کرده اید مراجعه کنید احتمال اینکه هزینه کمتری برای این مورد پرداخت کنید وجود دارد.