الی گشت خرید بلیط هواپیما، تور مسافرتی

خرید بلیط هواپیما باکو به تهران

سوالات شما

آیا می توان بعد از خرید بلیط نام مسافر را تغییر داد؟

دقت داشته باشید که بعد از صدور بلیط امکان تغییر نام وجود ندارد. اگر به هنگام خرید بلیط های سیستمی نام مسافر به اشتباه وارد شود شما باید بلیط را کنسل کرده و برای خرید مجدد آن اقدام نمایید.

چگونه می توان مطلع شد که پرواز از کدام ترمینال در فرودگاه انجام می شود؟

برای مطلع شدن از ترمینالی که پرواز شما از آن انجام می شود باید به بلیطی که در اختیار دارید مراجعه کنید. کلیه اطلاعات مربوط به پرواز در آن درجه شده است.

برای ورود به هواپیما به چه مدارکی نیاز داریم؟

ارائه نسخه چاپ شده از بلیط و یا عکس آن به اضافه مدارک شناسایی.

بار مجازی که هر مسافر می تواند با خود به همراه داشته باید چقدر است؟

بار مجاز مسافران توسط ایرلاین ها مشخص می شود.

درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟

طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز به شرکت هواپیمایی ارائه و کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداندن کامل هزینه بلیط سرباز بزند

آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟

خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.

آیا می توان در الی گشت اقدام به ثبت بلیط های چارتری و سیستمی کرد؟

الی گشت این امکان را برای متقاضیان فراهم کرده تا برای خرید بلیط های سیستمی و چارتری به این سامانه مراجعه کرده و با قیمت های متفاوتی سفر خود را نهایی کنند.

آیا بلیط هایی به صورت آنلاین ثبت شده و خود فرد آن را پرینت گرفته است معتبر هستند؟

بلیط هایی که در سامانه الی گشت ثبت شده اند و توسط شخص چاپ شده اند اعتبار کافی برای دریافت کارت پرواز را دارند.

آیا می توان در روزهای تعطیل نیز برای خرید بلیط اقدام کرد؟

سامانه الی گشت به مسافرین این امکان را داده تا به صورت 24 ساعته بتوانند به وب سایت مراجعه کرده و بلیط مورد نظر خود را خریداری کنند.

اگر به هنگام خرید بلیط مسیر را به صورت اشتباه وارد کرده باشید باید چه کنید؟

اگر خرید بلیط را نهایی کرده و هزینه آن را پرداخت کرده اید هیچ چاره ای جز اینکه بلیط را کنسل و مجددا خریداری کنید وجود ندارد. بار بعدی که قصد دارید بلیط خود را بخرید با دقت بیشتری عمل کنید.

پرواز از کدام ترمینال صورت می گیرد؟

هر ایرلاین در یکی از ترمینال های موجود در فرودگاه فعالیت می کند. اگر به اطلاعاتی که داخل بلیط درج شده است دقت کنید متوجه خواهید شد که در آن ذکر شده شما از کدام ترمینال باید سوار بر هواپیما شده و سفر خود را شروع کنید.

آیا افرادی که بار اضافه با خود وارد هواپیما می کنند باید هزینه ای برای آن بپردازند؟

افرادی که در کلاس های تجاری و یا فرست صندل رزرو می کنند می توانند از افرادی عادی بار بیشتری به همراه داشته باشند اما مسافرین کلاس اقتصادی یا اکونومی این حق را ندارند.<br> در صورتی که یک مسافر بخواهد بار اضافه ای وارد هواپیما کند باید برطبق قوانین و مقرراتی که ایرلاین ها تعیین کرده اند هزینه این اضافه بار را پرداخت کند. اگر زودتر به فرودگاه رفته و به دفتر شرکت پروازی که بلیط خود را از آنجا تهیه کرده اید مراجعه کنید احتمال اینکه هزینه کمتری برای این مورد پرداخت کنید وجود دارد.

راهنمای خرید بلیط هواپیما باکو به تهران الی گشت

خرید بلیط هواپیما باکو به تهران الی گشت را به تمام کسانی که دوست دارند در بهترین شرایط از باکو به سمت تهران حرکت کنند توصیه می کنیم. سامانه الی گشت شرایطی را برای شما فراهم کرده است تا بتوانید به راحتی و بدون پیچیدگی های معمول برای خرید بلیط اقدامات لازم را انجام دهید.
باکو پایتخت کشور جمهوری آذربایجان است و بزرگ ترین شهر و بندر این کشور می باشد. قرار گرفتن آن بر کرانه خزر باعث شده رفتن به این شهر برای بسیاری از ایرانی ها جذاب به نظر آید. پس در اولین فرصت برای بازدید از این شهر زیبا و تماشایی اقدام کرده، در الی گشت بلیط رزرو کنید و برای راحتی خیالتان بلیط را به صورت دو طرفه خریداری نمایید.
راهنمای خرید بلیط هواپیما باکو به تهران الی گشت

بلیط هواپیما چارتر پرواز باکو به تهران

الی گشت این فرصت را برای شما فراهم کرده تا با خرید بلیط و پرواز چارتری باکو به تهران، ارزان ترین و مقرون به صرفه ترین نوع سفر را در این مسیر تجربه کنید. برای خرید بلیط در سامانه الی گشت باید در قسمت مبدا، باکو و در قسمت مقصد نیز شهر تهران را انتخاب کنید.
حواستان باشد که حتما باید تاریخ پرواز را نیز تعیین نمایید تا اطلاعات کاملی از تمام پروازهایی که از باکو به سمت تهران حرکت می کنند در اختیار شما قرار داده شود. اگر از تاریخ سفر خود اطمینان کافی ندارید توصیه می کنیم بلیط های چارتری خریداری نکنید.
بلیط هواپیما چارتر پرواز باکو به تهران

پرواز لحظه آخری باکو به تهران

کسانی که قصد دارند بلیط هواپیما باکو به تهران ارزان خریداری کنند باید به دنبال بلیط هایی باشند که به صورت لحظه آخری به فروش می رسد. برخی آژانس های هواپیمایی اگر نتوانند صندلی های چارتر شده شان را تا چند روز مانده به پرواز بفروشند با قیمت بسیار مناسبی بلیط ها را در اختیار متقاضیان قرار می دهند.
بدین شکل می توان به صورت ارزان و با قیمتی باور نکردنی به جمهوری آذربایجان سفر کرد و به بازدید آثار دیدنی این کشور رفت. این کشور جذابیت های زیادی برای دیدن دارد و به همین علت توصیه می کنیم در اولین تعطیلاتی که در پیش رو دارید برای رفتن به آن برنامه ریزی کنید.
پرواز لحظه آخری باکو به تهران

پرواز سیستمی باکو به تهران

یکی از تفاوت هایی که پرواز لحظه آخری باکو به تهران با پروازهای سیستمی در این مسیر دارد مربوط به بازه زمانی است که شما می توانید اقدام به خرید بلیط نمایید. معمولا در برخی سفرهایی کاری و یا مواردی از این دست که تاریخ سفر و زمان آن از مدت ها قبل مشخص شده است بهتر است بلیط های سیستمی خریداری شود؛ زیرا این امکان وجود دارد که در تاریخی که شما قصد دارید به تهران سفر کنید بلیط های لحظه آخری موجود نباشد و بدین شکل تمام برنامه های شما با دچار بی نظمی می شود. به همین دلیل ما الی گشتی ها توصیه می کنیم برای سفرهایی که از اهمیت بالایی برخوردار هستند اقدام به خرید بلیط های سیستمی نمایید.
پرواز سیستمی باکو به تهران

قیمت بلیط پرواز باکو به تهران

یکی از مواردی که در خرید بلیط هواپیما باکو به تهران لحظه آخری برای اغلب افراد اهمیت دارد قیمت بلیط پرواز است. درصد زیادی از افراد جامعه ای که ما در آن زندگی می کنیم افرادی نسبتا عادی هستند و دانستن قیمت بلیط برایشان اهمیت زیادی دارد.
ما در سامانه الی گشت این امتیاز را برای شما در نظر گرفته ایم تا بتوانید در ظرف چند ثانیه قیمت بلیط پروازهایی که از باکو به تهران حرکت می کنند را متوجه شوید. تنها کافی مبدا و مقصد و تاریخ را تعیین کنید و بر روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در مرحله بعدی به صفحه ای منتقل می شوید که تمام اطلاعات پروازهای مختلف در تاریخ تعیین در آن درج شده است.
قیمت بلیط پرواز باکو به تهران

فرودگاه بین‌المللی حیدر علی‌اف

فرودگاهی که مسافرین بلیط پرواز باکو به تهران سوار بر هواپیما شده و به سمت ایران حرکت می کنند فرودگاه بی المللی حید رعلی اف است. این فرودگاه تا شهر باکو حدود 20 کیلومتر فاصله دارد و در شمال شرقی این شهر قرار گرفته است.
این فرودگاه با داشتن دو ترمینال و امکاناتی مانند هتل، لانژ بیزنیس کلاس، فروشگاه و غیره به مسافرین خود خدمات خوبی را ارائه می دهد. اتوبوس هایی موسوم به اتوبوس های ارو اکسپرس از جمله روش های دسترسی به این فرودگاه هستند. برای استفاده از این اتوبوس ها باید باکو کارت داشته باشید.
فرودگاه بین‌المللی حیدر علی‌اف

فرودگاه بین المللی امام خمینی

تمامی هواپیماهایی که حامل مسافرین پرواز لحظه آخری باکو به تهران هستند در فرودگاه بین المللی امام خمینی فرود می آیند. این فرودگاه یکی از مطرح ترین فرودگاه های کشور است و امکانات متفاوتی در اختیار مسافرین خود قرار می دهد.
از جمله خدمات ارائه شده در این فرودگاه فعالیت شرکت های مختلف پروازی، میزبانی بیش از 700 پرواز، ظرفیت بالای پذیرش مسافر و بار و دسترسی آسان و راحت به این فرودگاه اشاره کرد. با اتوبوس، مترو و تاکسی می توان مسیر فرودگاه تا تهران را پیمایش کرد. این فرودگاه با شهر تهران 30 کیلومتر فاصله دارد.
فرودگاه بین المللی امام خمینی

ایرلاین های پرواز باکو به تهران

همان طوری که می دانید ایرلاین ها وظیفه دارند تا مسافرین را بین مبدا و مقصد جا به جا کنند. ایرلاین ها یا خطوط هوایی که جا به جایی مسافرین بلیط هواپیما باکو به تهران لحظه آخری را انجام می دهند این خطوط هستند: ترکیش ایرلاینز و قطر ایر ویز.
این دو خط هوایی از جمله معروف ترین و برجسته ترین خطوط هوایی در دنیا هستند و خدمات شایسته و مناسبی را در اختیار مسافرین خود قرار می دهند. این موضوع تا حد زیادی می تواند خیال مسافرین الی گشت را از شرایطی که در هواپیماهای این دو ایرلاین تجربه خواهند کرد راحت کند.
ایرلاین های پرواز باکو به تهران

فاصله زمانی پرواز باکو به تهران

یکی از اطلاعاتی که خوب است در مورد بلیط پرواز باکو به تهران بدانید فاصله زمانی بین این دو شهر است. معمولا در مسیرهایی که شما مجبور هستید ساعات زیادی را در هواپیما حضور پیدا کنید بهتر است کتاب یا مجله ای که به آن علاقه زیادی دارید را با خود به همراه بردارید تا این مسیر باعث خستگی و کلافگی شما نشود.
فاصله هوایی بین دو شهر باکو و تهران 572 کیلومتر است. طی این مسافت در صورتی که شرایط جوی عادی باشد 2 ساعت طول خواهد کشید.
فاصله زمانی پرواز باکو به تهران

انواع کلاس های پروازی

بلیط هواپیما باکو به تهران الی گشت در سه کلاس پروازی به مسافرین ارائه می گردد. یکی از لوکس ترین و بهترین کلاس های پروازی، کلاس فرست است. خدماتی و امکانات فرست چیزی شبیه به خدماتی است که در هتل های لوکس و شیک عرضه می شود.
• در کلاس فرست مسافر می تواند در کابین هایی که تک نفره هستند اقامت کرده، بدون آنکه دیگر مسافران بتوانند به حریم خصوصی او وارد شده و مزاحمش بشوند. کترینگ و سرویس های بهداشتی جداگانه، تلویزیون اختصاصی، لپ تاپ و بسیاری موارد دیگر باعث شده اند که مسافرین کلاس فرست راحتی بسیار زیادی را تجربه کنند.
• کلاس بیزینس یا کلاس تجاری نیز در نوع خود خدمات خوبی را دریافت می کند، اما هیچ گاه به پای فرست نخواهد رسید. این تفاوت باعث شده که قیمت بلیط صندلی هایی که در کلاس تجاری قرار دارند از قیمت بلیط صندلی های فرست ارزان تر باشد. صندلی های تجاری از صندلی های کلاس اقتصادی جدا هستند و مسافر از قرار گرفتن بر روی آنها احساس خوبی را تجربه می کند.
• کلاس اکونومی آخرین کلاس پروازی است و قیمت بلیط آن نیز از دو کلاس بیزینس و فرست پایین تر است و مسلما خدماتی که در این کلاس به مسافر ارائه می شود از دیگر کلاس ها پایین تر است. به دلیل مقرون به صرفه تر بودن این کلاس، اغلب افرادی که ترجیه می دهند با هواپیما به دیگر نقاط کشور یا جهان سفر کنند معمولا در این کلاس اقدام به رزرو بلیط می نمایند. صندلی این کلاس در فاصله بسیار کمی از هم قرار گرفته و شما تنها می توانید با مجله هایی که هواپیما در اختیارتان قرار می دهد خود را سرگرم کنید.
انواع کلاس های پروازی

قوانین حمل بار در پرواز باکو به تهران

ایرلاین ها برای آنکه بتوانند وظیفه خود که همان جا به جایی مسافرین در نهایت سلامتی است را به خوبی انجام دهند قوانینی را وضع کرده اند و مسافرین نیز در مقابل متعهد هستند که به این قوانین احترام بگذارند، در غیر این صورت با جریمه رو به رو می شوند.
یکی از قوانینی که در مورد حمل بار به داخل هواپیما پرواز چارتری باکو به تهران باید به آن دقت داشته باشید این است که نباید وسایلی که احتمال می رود به دیگران آسیب برسد را با خود به همراه داشته باشید. این اشیاء شامل اسلحه های سرد و گرم، چوب بیسبال، چاقو، قمه و مواردی از این دست می باشد.
چنانچه قصد دارید وسایل شکستنی مانند ظروف شیشه ای یا چینی با خود وارد هواپیما کنید آنها را کاملا درست و صحیح بسته بندی کنید تا انتقال آنها برای هیچ کس و از جمله کارکنان خطوط هوایی مشکلی ایجاد نکند.
قوانین حمل بار در پرواز باکو به تهران

بهترین هتل های تهران

تهران، پایتخت ایران است و به همین دلیل رفت و آمد افراد خارجی و افرادی که در دیگر شهرهای کشور زندگی می کنند به این شهر، زیاد است. برای انجام کارهای خود باید در هتل اقامت داشته باشید که ما توصیه می کنیم یکی از هتل های زیر را برای این مورد انتخاب کنید:
• هتل نووتل یک هتل 5 ستاره است و در کیلومتر 30 اتوبان خلیج فارس، ضلع جنوبی بلوار اصلی فرودگاه امام خمینی رو به روی ترمینال شماره یک قرار گرفته است. همین فاصله بسیار با کم با فرودگاه یکی از امتیازاتی که اقامت در این هتل می تواند برای مسافرین فراهم کند. استفاده از تجهیزات مدرن و بروز در ساخت این هتل و مطابق با استانداردهای روز دنیا باعث شده که مسافرین از اقامت در هتل نووتل حس خوبی را تجربه کنند.
• هتل اوین نیز یک هتل 4 ستاره بوده و در بزرگراه چمران، تقاطع اوین قرار گرفته است. محل قرارگیری این هتل و فاصله ای که با شلوغی ها شهر دارد موقعیت خوبی را برای مسافرین فراهم کرده تا چند روزی را در آرامش سپری کنند. دسترسی در کمترین زمان به نمایشگاه بین المللی و فرودگاه امتیاز دیگری است که این هتل در اختیار مسافرین خود قرار داده است.
بهترین هتل های تهران

معرفی جاذبه های برتر تهران

خرید بلیط هواپیما باکو به تهران ارزان فرصت ویژه ای را در اختیار توریست ها و گردشگرها قرار داده تا از زیبایی ها و جذابیت هایی که در شهر تهران وجود دارند دیدن کنند. کاخ های بسیار زیبا و دیدنی در شهر تهران از جمله کاخ گلستان و کاخ سعدآباد وجود دارد و بازدید از آنها می تواند هر توریست و گردشگر خارجی را به تحسین وادار کند.
منطقه دربند با قرارگیری در یکی از منطقه های خوش آب و هوای تهران نیز فرصت خوبی برای استفاده از طبیعت به نظر می رسد. رستوران های بهاره، کوهنوردی و گشت و گذار در طبیعت از جمله جذابیت های این منطقه به شمار می رود.
معرفی جاذبه های برتر تهران