بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
بلیط هواپیما
هامبورگ, همه فرودگاه ها
تهران, همه فرودگاه ها
...
...
بلیط هواپیما هامبورگ به تهران

بلیط هواپیما هامبورگ به تهران

سوالات متداول

طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز به شرکت هواپیمایی ارائه و کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداندن کامل هزینه بلیط سرباز بزند
خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.
الی گشت این امکان را برای متقاضیان فراهم کرده تا برای خرید بلیط های سیستمی و چارتری به این سامانه مراجعه کرده و با قیمت های متفاوتی سفر خود را نهایی کنند.
بلیط هایی که در سامانه الی گشت ثبت شده اند و توسط شخص چاپ شده اند اعتبار کافی برای دریافت کارت پرواز را دارند.
سامانه الی گشت به مسافرین این امکان را داده تا به صورت 24 ساعته بتوانند به وب سایت مراجعه کرده و بلیط مورد نظر خود را خریداری کنند.
اگر خرید بلیط را نهایی کرده و هزینه آن را پرداخت کرده اید هیچ چاره ای جز اینکه بلیط را کنسل و مجددا خریداری کنید وجود ندارد. بار بعدی که قصد دارید بلیط خود را بخرید با دقت بیشتری عمل کنید.
هر ایرلاین در یکی از ترمینال های موجود در فرودگاه فعالیت می کند. اگر به اطلاعاتی که داخل بلیط درج شده است دقت کنید متوجه خواهید شد که در آن ذکر شده شما از کدام ترمینال باید سوار بر هواپیما شده و سفر خود را شروع کنید.
افرادی که در کلاس های تجاری و یا فرست صندل رزرو می کنند می توانند از افرادی عادی بار بیشتری به همراه داشته باشند اما مسافرین کلاس اقتصادی یا اکونومی این حق را ندارند.<br> در صورتی که یک مسافر بخواهد بار اضافه ای وارد هواپیما کند باید برطبق قوانین و مقرراتی که ایرلاین ها تعیین کرده اند هزینه این اضافه بار را پرداخت کند. اگر زودتر به فرودگاه رفته و به دفتر شرکت پروازی که بلیط خود را از آنجا تهیه کرده اید مراجعه کنید احتمال اینکه هزینه کمتری برای این مورد پرداخت کنید وجود دارد.
برخی از بلیط ها را نمی توان کنسل کرد مگر در شرایط خاص. هزینه کنسل کردن بلیط هایی که می توان آنها را کنسل کرد نیز توسط ایرلاین مشخص می شود.
مسیرهایی که میزان توقف آنها کمتر از 12 ساعت باشد نیازی به گرفتن ویزای تزانزیت نیست. البته در این مورد نیز هر کشوری متفاوت رفتار کرده و قانون های خاص خود را تعیین می کند. قبل از انجام اقدامات لازم سعی کنید در این رابطه اطلاعات کامل را به دست آورید.
اگر قوانین کشوری که در آن توقف کرده اید و منتظرید تا با تغییر هواپیما به شهر مقصد پرواز کنید به شما اجازه می دهد از فرودگاه خارج شوید که هیچ مانعی در این مورد وجود ندارد اما در برخی از کشورها برای خروج از فرودگاه نیز باید ویزا داشته باشید. کشور ترکیه از جمله کشورهایی است که می توان بدون داشتن ویزا از فرودگاه خارج شد.