بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
بلیط هواپیما
دهلی, همه فرودگاه ها
تهران, همه فرودگاه ها
...
...

خرید بلیط هواپیما دهلی به تهران

دریافت بلیط هواپیما

دریافت آنلاین بلیط هواپیما دهلی به تهران

پشتیبانی 24 ساعته الی گشت

پشتیبانی 24 ساعته الی گشت

خرید اینترنتی بلیط از تمامی ایرلاین‌ها

خرید اینترنتی بلیط از تمامی ایرلاین‌ها

جستجو و مقایسه بلیط  تهران

جستجو و مقایسه بلیط دهلی به تهران

سوالات متداول

بر اساس سیاست هایی که آژانس های هواپیمایی برای خود تعیین کرده اند امکان کنسل کردن و پس گرفتن وجه بلیط وجود ندارد. البته نهایتا تا سه روز مانده به پرواز با کسر درصدی از هزینه بلیط می توان آن را کنسل کرد. بعد از گذشت این مدت زمان امکان پس دادن بلیط وجود ندارد.
مسافرین پروازهای خارجی 3 ساعت و مسافرین پروازهای داخلی باید 2 ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حضور داشته باشند تا کارت پرواز دریافت کنند.
الی گشت این فرصت را در اختیار متقاضیان خرید بلیط هواپیما قرار داده است تا به یکی از روش های حضوری، تلفنی و یا آنلاین برای خرید مورد نظر خود اقدام کنند. خرید بلیط ای از این سامانه بسیار راحت و بی دردسر بوده و تنها کافی است در مورد تاریخی که می خواهید بلیط خریداری کنید مطمئن باشید.
اگر خود شما به صورت آنلاین بلیط خریداری کرده اید توصیه می کنیم حتما آن را چاپ کرده و در روز سفر با خود به همراه داشته باشید. هر چند این امر ضرورتی ندارد اما بهتر است که نسخه چاپی بلیط را فراموش نکنید.
در پرواز های داخلی، همراه داشتن بلیط هواپیما (چاپی یا تصویر آن روی گوشی) و کارت شناسایی معتبر (کارت ملی، شناسنامه، گذرنامه) هنگام سوار شدن در هواپیما الزامی است. در پرواز های خارجی هم حتما گذرنامه و ویزا را باید به همراه داشته باشید.
حداقل اعتبار پاسپورت برای مسیرهای خارجی 6 ماه است.
ایرلاینی که بلیط را صادر کرده و همچنین کلاس پرواز مشخص می کند که مسافر تا چه میزان بار حق دارد با خود وارد هواپیما کند. در صورت بی توجهی به این موضوع باید هزینه اضافه بار توسط مسافر پرداخت شود.
در پروازهایی که هواپیما در مسیر رسیدن به مقصد، در یک فرودگاه دیگر توقف دارد بار به مسافر تحویل داده می شود و مسافر باید برای انجام مرحله بعدی پرواز بار خود را به همراه داشته باشد.