بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
بلیط هواپیما
تفلیس, همه فرودگاه ها
تهران, همه فرودگاه ها
...
...
خرید بلیط هواپیما تفلیس به تهران

خرید بلیط هواپیما تفلیس به تهران

سوالات متداول

پرواز تفلیس به تهران هفت روز در هفته انجام میشود. روزانه پروازهای مختلفی در ساعت های مختلف ازمبدأ تفلیس به مقصد تهران می نشیند.
بله برای سفر توریستی، تفلیس به تهران و بلعکس باید بلیط رفت و برگشت تهیه کنید. همچنین بیمه مسافرتی و داشتن واچر هتل هم الزامی است.
با توجه به شرایط این منطقه، بهترین زمان خرید بلیط اقتصادی هواپیما تفلیس به تهران، اواخر فصل بهار تا اواخر تابستان است.
بله، با خرید بلیط هواپیما تفلیس به تهران می توانید با پرواز مستقیم به این شهر سفر کنید.
خیر سفر به گرجستان به صورت توریستی نیاز به دریافت ویزا ندارد.
در پرواز های داخلی، همراه داشتن بلیط هواپیما (چاپی یا تصویر آن روی گوشی) و کارت شناسایی معتبر (کارت ملی، شناسنامه، گذرنامه) هنگام سوار شدن در هواپیما الزامی است. در پرواز های خارجی هم حتما گذرنامه و ویزا را باید به همراه داشته باشید.
حداقل اعتبار پاسپورت برای مسیرهای خارجی 6 ماه است.
ایرلاینی که بلیط را صادر کرده و همچنین کلاس پرواز مشخص می کند که مسافر تا چه میزان بار حق دارد با خود وارد هواپیما کند. در صورت بی توجهی به این موضوع باید هزینه اضافه بار توسط مسافر پرداخت شود.
در پروازهایی که هواپیما در مسیر رسیدن به مقصد، در یک فرودگاه دیگر توقف دارد بار به مسافر تحویل داده می شود و مسافر باید برای انجام مرحله بعدی پرواز بار خود را به همراه داشته باشد.
در صورت مغایرت نام مسافر در بلیط با اطلاعات کارت شناسایی، امکان انتقال به غیر و پذیرش مسافر وجود نخواهد داشت.
بین هزینه خرید بلیط بزرگسالان و کودکان و زیر 12 سال در پروازهای چارتری هیچ تفاوتی وجود ندارد. برای خرید بلیط در پروازهای سیستمی کودکان زیر 2 سال مبلغی برابر 10 درصد هزینه بلیط یک بزرگسال و کودکان 2 تا 12 سال مبلغی برابر 75 درصد بلیط یک بزرگسال باید بپردازند.
برای دریافت کارت پرواز باید حتما یک کارت شناسایی مانند کارت ملی، گواهینامه و یا گذرنامه با خود به همراه داشته باشید. در ضمن وجود نسخه چاپ شده بلیط نیز الزامی است.
همه پروازهای داخلی کشور از طریق فرودگاه مهرآباد انجام می شود. تمام پروازهای خارجی نیز از فرودگاه بین المللی امام خمینی صورت می گیرد.
هم در پروازهای داخلی و هم در پروازهای خارجی باید کارت شناسایی به همراه داشته باشید. کارت شناسایی شامل مدارکی همچون کارت ملی، شناسنامه، گذرنامه و گواهینامه می باشد. دقت کنید که ارائه کارت شناسایی برای دریافت کارت پرواز الزامی است و در صورتی که این کارت برای شما صادر نشود شما به هیچ عنوان اجازه ندارید وارد هواپیما شوید. در واقع کارت پرواز مجوز ورود شما به داخل هواپیما و شروع سفرتان است.
پس دادن بلیط هواپیما، از قوانین خاص خود پیروی می کند. برای آنکه از این قوانین اطلاع پیدا کنید بهتر است با واحد صدور بلیط الی گشت تماس بگیرید و هر سوالی در این قسمت دارید با کارشناسان در میان بگذارید.
برای خرید بلیط به سمت کشورهای خارجی حتما باید شماره پاسپورت و یا گذرنامه خود را در قسمت های مربوطه وارد کنید و شماره درج شده بر روی کارت های ملی به هیچ عنوان قابل پذیرش و قابل قبول نیست.
در خرید اینترنتی پروازهای تهران به ایروان امکان انتخاب صندلی برای مسافران وجود ندارد. اما در زمان «چک ‌این» انتخاب محدوده صندلی امکان‌پذیر است.
ارائه بلیط (نسخه چاپ شده یا تصویر آن بر روی گوشی تلفن همراه یا تبلت) و کارت شناسایی معتبر (شناسنامه یا کارت ملی یا گواهینامه‌ی رانندگی یا گذرنامه) به متصدی مربوطه ضروری است.
لیست اشیایی که مسافران می توانند به عنوان بار دستی رایگان در داخل هواپیما حمل نمایند به شرح ذیل است: صندلی چرخدار بیمار، گهواره کوچک دستی و غذای کودک، یک دوربین شکاری و یک دوربین عکاسی، مقدار مناسبی مجله و یا کتاب، یک عدد کیف دستی زنانه، یک چتر و یا عصا، یک پالتو، شال و یا پتو.
منظور مسافری است که پرواز خود را انجام ندهد. در بلیط های سیستمی اگر مسافر پرواز خود را انجام ندهد با توجه به قوانین ایرلاین بخشی از هزینه خرید بلیط استرداد می گردد ما در بلیط ها چارتری، بلیط بطور کامل سوخت خواهد شد و هزینه ای از آن بازگشت داده نخواهد شد. همچنین مسافری که در محدوده 24 ساعت مانده به پرواز بليط خود را باطل نمايد نیز No-Show محسوب می شود.