بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
بلیط هواپیما
باتومی, همه فرودگاه ها
تهران, همه فرودگاه ها
...
...
بلیط هواپیما باتومی به تهران

بلیط هواپیما باتومی به تهران

سوالات متداول

بلیط هواپیما چارتری یا لحظه آخری معمولا قیمت کتری نسبت به بلیط های سیستمی دارند اما امکان استرداد وجه ندارند و نرخ کودک و بزرگسال آن ثابت است. اما نرخ بلیط های سیستمی ثابت و قابل استرداد است و برای کودکان قیمت پایین تری دارد.
شما برای سوار شدن به پروازهای خارجی نیاز به ارائه تست منفی پی سی آر دارید. اعتبار این تست طبق قوانین ایرلاین معمولا بین 48 تا 72 ساعت قبل از پرواز است. برای پروازهای داخلی شما نیازی به ازائه تست پی سی آر ندارید، اما اگر تست کرونای شما تا 14 روز قبل از پروازتان مثبت شده باشد، اجازه ورود به هواپیما را نخواهید داشت.
بله در تمام طول پرواز استفاده از ماسک اجباری است. در برخی از ایرلاین های خارجی علاوه بر ماسک استفاده از شیلد نیز اجباری است که در فرودگاه به مسافران مربوطه داده می شود.
در پروازهای چارتری کلیه افراد اعم از بزرگسال و یا کودک باید نرخ یکسانی را برای خرید بلیط پرداخت کنند. در پروازهای سیستمی کمی قضیه متفاوت است. در این نوع پرواز کودکانی که زیر 2 سال هستند باید هزینه ای برابر 10 درصد از هزینه بلیط یک بزرگسال را بپردازند و کودکان 2 تا 12 سال نیز باید 75 درصد از هزینه ای که یک بزرگسال برای بلیط پرداخت کرده است را بدهند.
اگر در هنگام خرید بلیط به صورت آنلاین، به هر دلیلی بلیط برای شما صادر نشد اما از حسابتان پول کم شد اصلا نگران نشوید. معمولا بعد از گذشت 72 ساعت پول به حساب شما بازخواهد گشت. اگر بعد از گذشت این مدت زمان پول مذکور به حساب شما عودت داده نشد با الی گشت تماس بگیرید.
اگر قصد دارید به کشورهای خارجی سفر کنید بهتر است گذرنامه تان حداقل به مدت 6 ماه اعتبار داشته باشد.