بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
بلیط هواپیما
پاریس, همه فرودگاه ها
تهران, همه فرودگاه ها
...
...
بلیط هواپیما پاریس به تهران

بلیط هواپیما پاریس به تهران

سوالات شما

مدت زمان پرواز پاریس به تهران چقدر است؟

مدت زمان پرواز پاریس به تهران پنج ساعت 50 دقیقه می باشد. اگر پرواز مستقیم از پاریس به تهران باشد و با توجه به این ایرلاین های ترکیش ایر ویز و قطر ایر ویز که دارای توقف بین ساعات 1 تا 3 هست و زمان پرواز نیز افزایش پیدا می کند.

نحوه استرداد بلیط هواپیما پاریس به تهران چگونه است؟

شما هنگامی که بلیط سیستمی خریداری کرده باشید می توانید آن را کنسل کنید که بیست و چهار ساعت قبل از پرواز به شرکت و آژانس مورد نظیر باید اطلاع دهید و پس از جریمه کنسلی باقی وجه به شما برگشت داده می شود. یادتان باشد هر چه نزدیکتر به زمان پرواز به آژانس مورد نظر که بلیط خریداری اطلاع دهید جریمه کنسلی بیشتری برایتان انجام می شود و به این مورد حتما دقت کنید.

مقدار بار مجاز در پرواز پاریس به تهران چقدر است؟

مقدار بار مجاز در پرواز پاریس به تهران 20 کیلوگرم است.

مقدار بار مجاز در پرواز پاریس به تهران چقدر است؟

مقدار بار مجاز در پرواز پاریس به تهران 20 کیلوگرم است.

قیمت بلیط هواپیما پاریس به تهران چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما پاریس به تهران بنا به نوع ایرلاین های مختلف دارای توقف پروازی و یا پرواز مستقیم خدمات ایرلاین های مختلف متفاوت است. همچین باید در هنگام خرید به کلاس پروازی توجه کنید، قیمت های متفاوتی دارد. برای آگاهی از قیمت های بلیط پرواز پاریس به تهران وارد وب سایت الی گشت شوید و با سرچ آن از بهای دقیق بلیط ها مطلع شوید.

قیمت بلیط هواپیما پاریس به تهران برای نوزاد و کودکان زیر 12 سال چقدر است؟

قیمت بلیط برای کودکان (2 تا 12 سال) و نوزادها فقط در بلیط سیستمی موجود است که با توجه به نوع کلاس پروازی شما از جمله فرست کلاس، اکونومی، و بیزینسی قیمت بلیط متغیر است. در پرواز پاریس به تهران اینکه از چه نوع ایرلاینی استفاده می کنید بسیار مهم است در بعضی ایرلاین ها توقف در پرواز دارید و در ایرلاین هایی هم مستقیم به از پاریس به تهران پرواز دارد که خدمات ایرلاین ها نیز باهم تفاوت دارد و بلیط های مختلفی با قیمت های متفاوت صادر می شود. برای آگاهی دقیق از قیمت بلیط ها می توانید در وب سایت الی گشت بهای بلیط پرواز پاریس به تهران را سرچ کنید.