بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
بلیط هواپیما
رم, همه فرودگاه ها
تهران, همه فرودگاه ها
...
...
بلیط هواپیما رم به تهران

بلیط هواپیما رم به تهران

سوالات شما

در بلیط های چارتری نوسانات قیمتی زیادی مشاهده می شود و این در حالی است که معمولا بلیط های سیستمی بدین شکل نیستند و از ثبات قیمت برخوردارند. در بلیط های چارتری برای کودکان زیر دو سال و کودکان 2 تا 12 سال باید به اندازه یک فرد بزرگسال هزینه بلیط پرداخت شود اما در بلیط های سیستمی معمولا هزینه بلیط کودکان زیر 12 سال از هزینه بلیط یک بزرگسال کمتر است.
بر اساس سیاست هایی که آژانس های هواپیمایی برای خود تعیین کرده اند امکان کنسل کردن و پس گرفتن وجه بلیط وجود ندارد. البته نهایتا تا سه روز مانده به پرواز با کسر درصدی از هزینه بلیط می توان آن را کنسل کرد. بعد از گذشت این مدت زمان امکان پس دادن بلیط وجود ندارد.
مسافرین پروازهای خارجی 3 ساعت و مسافرین پروازهای داخلی باید 2 ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حضور داشته باشند تا کارت پرواز دریافت کنند.
الی گشت این فرصت را در اختیار متقاضیان خرید بلیط هواپیما قرار داده است تا به یکی از روش های حضوری، تلفنی و یا آنلاین برای خرید مورد نظر خود اقدام کنند. خرید بلیط ای از این سامانه بسیار راحت و بی دردسر بوده و تنها کافی است در مورد تاریخی که می خواهید بلیط خریداری کنید مطمئن باشید.
یکی از مواردی که در بلیط خریداری شده توسط الی گشت به اطلاع شما رسانده می شود میزان بار مجاز است. اگر بنا به هر دلیلی باری که همراهتان دارید بیش از حد تعیین شده است، باید هزینه اضافه بار را پرداخت کنید. تعیین میزان هزینه نیز به عهده ایرلاینی است که بلیط را برای شما صادر کرده است.
اگر خود شما به صورت آنلاین بلیط خریداری کرده اید توصیه می کنیم حتما آن را چاپ کرده و در روز سفر با خود به همراه داشته باشید. هر چند این امر ضرورتی ندارد اما بهتر است که نسخه چاپی بلیط را فراموش نکنید.
در صورت مغایرت نام مسافر در بلیط با اطلاعات کارت شناسایی، امکان انتقال به غیر و پذیرش مسافر وجود نخواهد داشت.
برای دریافت کارت پرواز باید حتما یک کارت شناسایی مانند کارت ملی، گواهینامه و یا گذرنامه با خود به همراه داشته باشید. در ضمن وجود نسخه چاپ شده بلیط نیز الزامی است.
در حال حاضر خطوط هواپیمایی پگاسوس و ترکیش بهترین ایرلاین ها برای سفر در مسیر رم می باشند.
امکان کنسلی و تغییر تاریخ پرواز در پرواز سیستمی با پرداخت جریمه وجود دارد – میزان جریمه بستگی به ایرلاین و زمان تغییر تاریخ یا کنسلی دارد.