بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
بلیط هواپیما
بندرعباس, همه فرودگاه ها
تهران, همه فرودگاه ها
...
...
بلیط هواپیما بندرعباس به تهران

بلیط هواپیما بندرعباس به تهران

سوالات متداول

سن مسافر براساس تاریخ برگشت بلیط هواپیما محاسبه می شود. به این نحو که برای خردسال معادل 11 سال بعلاوه 364 روز تا تاریخ برگشت و برای نوزاد معادل 1 سال بعلاوه 364 روز تا تاریخ برگشت ملاک تعیین قیمت بلیط خواهد بود.
بله. مسافران تنها با تست PCR منفی می توانند سوار هواپیما شوند و استفاده از ماسک نیز در طول پرواز الزامی است.
میزان باری که حق دارید با خود وارد کابین هواپیما کنید نهایتا 5 تا 7 کیلوگرم است. چمدان یا کیفی که این میزان بار در آن قرار دارد باید زیر پا و یا در محفظه بالای سر مسافر جای بگیرد.
معمولا پروازهای سیستمی سه نرخ دارند؛ یک نرخ برای نوزادان زیر 2 سال، یک نرخ برای کودکان 2 تا 12 سال و یک نرخ هم برای افرادی که بیش از 12 سال سن دارند در نظر گرفته شده است. در موقع خرید بلیط به این موضوع توجه داشته باشید که شما تنها برای ورود نوزاد خود هزینه پرداخت می کنید و این بدین معنا نیست که شما برای نوزاد خود یک صندلی جداگانه در هواپیما خریداری کرده اید.
مسافرین پروازهای خارجی 3 ساعت و مسافرین پروازهای داخلی باید 2 ساعت قبل از ساعت پرواز در فرودگاه حاضر باشند. برای وارد شدن به هواپیما نیاز به گرفتن کارت پرواز از کانتر مربوطه دارید که این مورد نیز با ارائه بلیط و کارت شناسایی امکان پذیر است. کانترهایی که کارت پرواز را صادر می کنند 40 دقیقه قبل از پرواز هواپیما بسته می شوند.
معمولا بهترین زمان خرید بلیط هواپیما یک ماه زودتر از پرواز شما است؛ به خصوص در زمان هایی که رویدادهای خاصی پیش رو است.
در پرواز های داخلی، همراه داشتن بلیط هواپیما (چاپی یا تصویر آن روی گوشی) و کارت شناسایی معتبر (کارت ملی، شناسنامه، گذرنامه) هنگام سوار شدن در هواپیما الزامی است. در پرواز های خارجی هم حتما گذرنامه و ویزا را باید به همراه داشته باشید.
بله؛ بسته به قوانین بلیط خریداری شده شرایط متفاوت است؛ جهت اطلاعات بیشتر در این زمینه با مشاوران سفر ما تماس بگیرید.
فاصله فرودگاه مهرآباد تا میدان آزادی 3.2 کیلومتر معادل 5 دقیقه رانندگی است.
فاصله فرودگاه بندرعباس تا مرکز شهر 12.5 کیلومتر معادل 22 دقیقه رانندگی است.
فاصله فرودگاه بندرعباس تا مرکز شهر 12.5 کیلومتر معادل 22 دقیقه رانندگی است.
مدت زمان پرواز بندرعباس به تهران یک ساعت و 48 دقیقه است.