بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
بلیط هواپیما
رامسر, همه فرودگاه ها
تهران, همه فرودگاه ها
...
...
بلیط هواپیما رامسر به تهران

بلیط هواپیما رامسر به تهران

سوالات متداول

معمولا بهترین زمان خرید بلیط هواپیما یک ماه زودتر از پرواز شما است؛ به خصوص در زمان هایی که رویدادهای خاصی پیش رو است.
شما می توانید با مراجعه به بخش رزرو هتل الی گشت، برای هر بازه زمانی با هر تعداد شب اقامت هتل مورد نظرتان را رزرو کنید.
با خرید بلیط رفت و برگشت هم زمان بندی مشخصی برای سفرتان دارید و هم در پرداختی نهایی شما برای خرید بلیط هواپیما مقدار زیادی صرفه جویی شده است.
تمام ایام سال مسافران زیادی خواستار خرید بلیط هواپیما به مقصد تهران هستند، بهتر است به محض قطعی شدن تصمیم سفرتان، بلیط تهران را خریداری نمایید. درصورتی که می خواهید در تعطیلات به ویژه عید نوروز به تهران بروید بهتر است حداقل ۱ ماه قبل خریدتان را انجام دهید.
قوانین استرداد بلیط هواپیما کاملا بستگی به کلاس پروازی، کلاسی نرخی و ... دارد.
این امر تحت هیچ شرایطی ممکن نیست؛ در صورت بروز چنین مشکلی مبلغی تحت عنوان جریمه برابر با قوانین استرداد از بلیط شما کسر می شود و باقی هزینه پرداخت می گردد. پس از این مرحله باید برای خرید بلیط به نام مسافر جدید اقدام نمائید.
قیمت بلیط چارتر برای کودکان برابر با قیمت بلیط بزرگسالان محاسبه می شود؛ این در حالی است که بلیط های سیستمی برای کودکان ارزان تر از بزرگسالان هستند.
اگر می خواهید بدانید که قیمت بلیط هواپیما در چه زمانی کاهش می یابد، پیشنهاد می شود خرید بلیط هواپیما را به اواسط هفته یا زمان های کم سفر موکول کنید؛ در این مواقع معمولا قیمت بلیط هواپیما ارزان تر است.
قیمت بلیط هواپیما رابطه مستقیمی با زمان سفر، نوع بلیط، نوع ایرلاین، کلاس پرواز و همچنین سن مسافر دارد.
در کلیه پروازهای داخلی و خارجی قیمت بلیط هواپیما برای کودکان زیر 2 سال برابر با 10 درصد و برای کودکان 2-12 سال برابر با 75 درصد از کل قیمت بلیط هواپیمای بزرگسالان به علاوه عوارض خواهد بود.
به طور کلی نرخ اضافه بار برای هر کیلوگرم برابر با یک درصد قیمت بلیط هواپیما در آن مسیر است و مبلغ دقیق آن بر اساس قیمت بلیط،‌ طول پرواز و کلاس پرواز شما محاسبه می‌ شود.
از آنجایی که قیمت بلیط هواپیما رابطه مستقیمی با زمان دارد، در مواقعی که حجم سفرها کاهش می یابد، طبیعتا قیمت بلیط هواپیما ارزان تر می شود.
معمولا زمان هایی که از میزان مسافران مقصدی کاسته می شود امکان رزرو بلیط هواپیما ارزان سریع تر و راحتر است.
زمانی که آژانسی تمامی صندلی های یک هواپیما را یکجا یا تعدادی از صندلی های آن را خریداری می کند به اصطلاح به آن چارتر می گویند و قیمت ها بر اساس سیاست چارترکننده تعیین می گردد. در حالی بلیط لحظه آخری به آن دسته از بلیط هایی گفته می شود که تنها چند ساعت قبل از زمان پرواز، توسط چارترکننده با تخفیف ویژه ارائه می شوند.
قیمت بلیط هواپیما چارتر کاملا بستگی چارترکننده دارد و وقتی قیمت ها کاهش می یابد که زمان کمی به پرواز باقی مانده و تعداد زیادی صندلی خالی وجود داشته باشد؛ اما بلیط هواپیما سیستمی همواره ثابت است.
این اصلاح در واقع به مسافری که از پرواز خود جا مانده است اطلاق می گردد؛ لازم به ذکر است در صورتی که از پرواز چارتر خود جا بمانید یا در محدوده 24 ساعت مانده به پرواز بلیط خود را کنسل کنید، بلیط شما No-Show محسوب می شود.
سایت هایی که در ایران اقدام به فروش بلیط هواپیما ماهان می کنند و از اعتبار قابل توجه ای برخوردار هستند تعدادشان بسیار کم است. یکی از این وبسایت ها که می توانید برای خرید بلیط هواپیما ماهان چه از لحاظ تنوع قیمت و چه از لحاظ میزان اعتبار، وبسایت و آژانس مسافرتی الی گشت است. کارشناسان این آژانس معتبر به صورت 24 ساعته و با ارائه راهنمایی های کارآمد در حال ارائه خدمات به مشتریان هواپیمایی ماهان هستند.
برای این که بتوانید از طریق آژانس الی گشت اقدام به کنسل کردن بلیط هواپیما ایران ایر خود کنید، بهتر است تا درخواست کنسلی پرواز داخلی ایران ایر را به همراه شماره قرارداد خود به آدرس اینترنتی [email protected] بفرستید و برای کنسل کردن پروازهای خارجی درخواست خود را مجددا به همراه شماره قرارداد به آدرس اینترنتی [email protected] ارسال کنید. دقت داشته باشید که در هر دو نوع کنسلی، باید از طریق ایمیلی اقدام به ارسال درخواست کنسلی کنید که از آن در هنگام خرید استفاده کرده اید.
مدت زمان پرواز از رامسر به تهران ۴۰ دقیقه است.
نحوه کنسل کردن و استرداد بلیط هواپیما رامسر به تهران در هر شرکت هواپیمایی متفاوت است. هر یک از این شرکت ها در ازای کسر مبلغی، هزینه پرداخت شده را به شما باز می گردانند. با توجه به قوانین هر ایرلاین نحوه کنسل کردن و بازگرداندن مبلغ پرداختی متفاوت می باشد. می توانید برای اطلاع از قوانین هر ایرلاین به وب سایت الی گشت مراجعه کنید و یا با شماره تماس 0218540 بگیرید.
مقدار بار مجاز در پرواز های رامسر به تهران با توجه به قوانین ایرلاین ایران ایر، در کلاس اکونومی ۲۰ کیلوگرم و در کلاس تجاری ۳۰ کیلوگرم می باشد. برخی از کلاس‌ های نرخی نیز قوانین کاملاً متفاوتی دارند.
برای اطلاع از قیمت بلیط هواپیما رامسر به تهران به وب سایت الی گشت مراجعه کنید. عوامل متعددی مانند نوع بلیط، تاریخ سفر، نوع ایرلاین و ... بر قیمت بلیط هواپیما تأثیر دارند. ارزان ترین بلیط های پرواز رامسر به تهران در وب سایت الی گشت موجود است.
قیمت بلیط هواپیما رامسر به تهران با توجه به نوع ایرلاین و نوع بلیط برای نوزاد و کودکان زیر ۱۲ سال متفاوت است. قیمت بلیط های چارتری برای کودکان دو سال ۱۰ درصد از کل مبلغ بلیط بزرگسالان است که به عنوان بیمه پرداخت می ‌شود؛ اما بلیط ‌چارتر برای کودکان بالای دو سال برابر با قیمت بلیط افراد بزرگسال است. قیمت بلیط پرواز های سیستمی برای نوزادانی که زیر دو سال سن دارند، ۱۵ درصد قیمت بلیط هواپیما می باشد؛ اما کودکانی که دو تا ۱۲ سال سن دارند با توجه به شرکت هواپیمایی انتخاب شده حدود ۵۰ تا ۶۰ درصد مبلغ کل بلیط را پرداخت می ‌کنند.