بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
بلیط هواپیما
کرمانشاه, همه فرودگاه ها
تهران, همه فرودگاه ها
...
...
بلیط هواپیما کرمانشاه به تهران

بلیط هواپیما کرمانشاه به تهران

سوالات متداول

پرواز های داخلی در فرودگاه مهرآباد انجام شده، درحالی که پرواز های خارجی و حج در فرودگاه امام خمینی انجام می شوند.
فرودگاه مهرآباد در غرب شهر تهران قرار گرفته و به تمامی وسایل حمل و نقل عمومی شهر اعم از مترو و اتوبوس دسترسی آسانی دارد. فرودگاه بین المللی امام خمینی در ۳۰ کیلومتری جنوب غربی پایتخت واقع شده و مسافران می توانند با استفاده از مترو یا تاکسی به آنجا بروند. همچنین فاصله بین دو فرودگاه مهرآباد و امام خمینی ۵۰ کیلومتر است که در صورت نبود ترافیک شدید حدود ۵۰ دقیقه با تاکسی به طول می انجامد.
تمام ایام سال مسافران زیادی خواستار خرید بلیط هواپیما به مقصد تهران هستند، بهتر است به محض قطعی شدن تصمیم سفرتان، بلیط تهران را خریداری نمایید. درصورتی که می خواهید در تعطیلات به ویژه عید نوروز به تهران بروید بهتر است حداقل ۱ ماه قبل خریدتان را انجام دهید.
با خرید بلیط رفت و برگشت می توانید با قیمتی مناسب تر، بلیط خود را تهیه نمایید و از طرفی دیگر نگرانی تکمیل ظرفیت صندلی های هواپیما در تاریخ مورد نظرتان را ندارید.
بله، در وبسایت الی گشت می توانید همزمان با بلیط هواپیما، هتل های تهران را نیز رزرو نمایید. با انتخاب این گزینه، هزینه های سفرتان کاهش می یابد.
مدت زمان پرواز کرمانشاه به تهران حدود 45 دقیقه است. در فصل پاییز و زمستان به خاطر تغییرات آب و هوایی ممکن است مدت زمان پرواز افزایش داشنه باشد.
شما هنگامی که بلیط سیستمی خریداری کرده باشید، می توانید آن را کنسل کنید که بیست و چهار ساعت قبل از پرواز به شرکت و آژانس مورد نظیر باید اطلاع دهید و پس از جریمه کنسلی باقی وجه به شما برگشت داده می شود. هر چه نزدیکتر به پروازتان اطلاع کنسلی به آژانس بدهید هزینه جریمه کنسلی بیشتر است که درصدی محاسبه می شود. در استرداد بلیط هواپیما کرمانشاه به تهران نیز به موارد ذکر شده دقت کنید و چند ساعت اگر به پرواز هواپیما مانده باشد و بلیط تان را کنسل کنید جریمه کنسلی تان بیشتر می شود.
مقدار بار مجاز در پرواز کرمانشاه به تهران حدود 25 کیلوگرم است. و اگر نوع کلاس پروازی اکونومی و یا فرست کلاس باشد بار بیشتری می توانید داشته باشید.
قیمت بلیط هواپیما کرمانشاه به تهران بنا به نوع پرواز چارتری و سیستمی و هم چنین کلاس پروازی شما از جمله اکونومی، بیزنسی و فرست کلاس متفاوت است. به خاطر داشته باشید در ایام تعطیلات نورزی های سیزن محسوب می شود، بلیط هواپیما کرمانشاه به تهران نیز مانند سایر بلیط ها افزایش قیمت دارد.
قیمت بلیط برای کودکان (2 تا 12 سال) و نوزادها در بلیط سیستمی موجود است که با توجه به نوع کلاس پروازی شما از جمله فرست کلاس، اکونومی، و بیزینسی قیمت های متفاوتی دارد. هم چنین زمان سفری کرمانشاه به تهران نیز مهم است و اگر در ایام نوروز و به تهران سفر می کنید، قیمت بلیط کمی گران تر است. برای آگاهی دقیق از قسمت بلیط ها می توانید در وب سایت الی گشت بهای بلیط پرواز کرمانشاه به تهران را سرچ کنید.