بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
بلیط هواپیما
جهرم, همه فرودگاه ها
تهران, همه فرودگاه ها
...
...
بلیط هواپیما جهرم به تهران

بلیط هواپیما جهرم به تهران

سوالات متداول

مدت زمان پرواز جهرم به تهران یک ساعت و نیم است.
نحوه کنسل کردن و استرداد بلیط هواپیما جهرم به تهران در هر شرکت هواپیمایی متفاوت است. هر یک از این شرکت ها در ازای کسر مبلغی، هزینه پرداخت شده را به شما باز می گردانند. با توجه به قوانین هر ایرلاین نحوه کنسل کردن و بازگرداندن مبلغ پرداختی متفاوت می باشد. می توانید برای اطلاع از قوانین هر ایرلاین به وب سایت الی گشت مراجعه کنید و یا با شماره تماس 0218540 بگیرید.
مقدار بار مجاز در پرواز های جهرم به تهران با توجه به قوانین ایرلاین ایران ایر، در کلاس اکونومی ۲۰ کیلوگرم و در کلاس تجاری ۳۰ کیلوگرم می باشد. برخی از کلاس‌ های نرخی نیز قوانین کاملاً متفاوتی دارند.
برای اطلاع از قیمت بلیط هواپیما جهرم به تهران به وب سایت الی گشت مراجعه کنید. عوامل متعددی مانند نوع بیلط، تاریخ سفر، نوع ایرلاین و ... بر قیمت بلیط هواپیما تأثیر دارند. ارزان ترین بلیط های پرواز جهرم به تهران در وب سایت الی گشت موجود است.
قیمت بلیط هواپیما جهرم به تهران با توجه به نوع ایرلاین و نوع بلیط برای نوزاد و کودکان زیر ۱۲ سال متفاوت است. قیمت بلیط های چارتری برای کودکان دو سال ۱۰ درصد از کل مبلغ بلیط بزرگسالان است که به عنوان بیمه پرداخت می ‌شود؛ اما بلیط ‌چارتر برای کودکان بالای دو سال برابر با قیمت بلیط افراد بزرگسال است. قیمت بلیط پرواز های سیستمی برای نوزادانی که زیر دو سال سن دارند، ۱۵ درصد قیمت بلیط هواپیما می باشد؛ اما کودکانی که دو تا ۱۲ سال سن دارند با توجه به شرکت هواپیمایی انتخاب شده حدود ۵۰ تا ۶۰ درصد مبلغ کل بلیط را پرداخت می ‌کنند.