الی گشت خرید بلیط هواپیما، تور مسافرتی

خرید بلیط هواپیما نوشهر به تهران

خرید بلیط هواپیما نوشهر به تهران الی گشت

شهر تهران به عنوان پایتخت ایران مقصد بسیاری از پرواز های داخلی است. مسافرانی که قصد خرید بلیط هواپیما نوشهر به تهران را دارند، می توانند از طریق سامانه فروش آنلاین بلیط هواپیما آژانس گردشگری الی گشت اقدام کنند و با پرداخت هزینه بسیار مناسب بلیط پرواز خود را رزرو کنند. خرید بلیط هواپیما نوشهر به تهران ارزان هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی از طریق دفاتر فروش آژانس گردشگری الی گشت و وب سایت این مجموعه، امکان پذیر است. کارشناسان فروش آژانس الی گشت به صورت ۲۴ ساعت آماده پاسخگویی به خریداران محترم می باشند.
خرید بلیط هواپیما نوشهر به تهران الی گشت

راهنمای خرید بلیط هواپیما نوشهر به تهران الی گشت

چنانچه با نحوه خرید بلیط هواپیما پرواز نوشهر به تهران به صورت اینترنتی آشنایی ندارید، تنها کافی است وارد سایت شوید و راهنمای خرید بلیط هواپیما را مطالعه کنید. برای خرید به صورت اینترنتی ابتدا باید شهر مبدأ و مقصد خود را مشخص کنید. پس از این مرحله انتخاب زمان پرواز، نوع بلیط یعنی یک طرفه یا رفت و برگشت بودن آن، تعداد مسافران پرواز و ... را مشخص کنید. اگر مد نظر دارید که با ایرلاین خاصی پرواز خود را انجام بدهید، می توانید از میان لیست ایرلاین ‌های موجود در وب سایت الی گشت، ایرلاین مورد نظر خود را انتخاب کنید. پس از وارد کردن اطلاعات هویتی و مشخصات پرواز به راحتی می توانید بلیط خود را رزرو کنید و هزینه آن را نیز با استفاده از کارت ‌های شتاب خود پرداخت کنید.
راهنمای خرید بلیط هواپیما نوشهر به تهران الی گشت

بلیط هواپیما چارتر پرواز نوشهر به تهران

یکی از گزینه‌ های خرید بلیط پرواز چارتری نوشهر به تهران است. با توجه به اینکه بلیط های چارتری جزو بلیط های ارزان هستند، بسیاری از مسافران علاقه دارند که برای پرواز خود بلیط چارتی تهیه کنند. در صورت اینکه بلیط‌ چارتری در سایت موجود باشد، شما می توانید از فیلتر هایی که فقط بلیط های چارتری را برای شما به نمایش در می آورند، استفاده کنید و به راحتی بلیط پرواز خود را خریداری کنید.
بلیط هواپیما چارتر پرواز نوشهر به تهران

پرواز لحظه آخری نوشهر به تهران

خرید بلیط پرواز لحظه آخری نوشهر به تهران یکی از محبوب ترین گزینه ها برای مسافران پرواز های داخلی است. چرا که هزینه این بلیط ها نسبت به بلیط های سیستمی و چارتری بسیار کمتر است. اگرچه همیشه هم اینطور نیست زیرا در فصل های گردشگری مانند تعطیلات ایام نوروز که مسافران زیادی به تهران سفر می ‌کنند، ممکن است بلیط هواپیما نوشهر به تهران لحظه آخری نیز گران باشد.
پرواز لحظه آخری نوشهر به تهران

پرواز سیستمی نوشهر به تهران

ارائه بلیط هواپیما نوشهر به تهران به صورت سیستمی جزو خدمات وب سایت الی گشت می باشد. این بلیط های سیستمی با توجه به نرخ مصوب اتحادیه و در تاریخ های مشخصی برای فروش به مسافران ارائه می‌شوند. اگر بلیط هواپیما نوشهر به تهران به صورت سیستمی را خریداری کرده اید و به هر دلیلی از پرواز منصرف شده باشید می‌ توانید این بلیط ‌ها را کنسل کنید و پس از کسر مبلغ بسیار جزئی، هزینه پرداخت شده را مجدداً دریافت کنید.
پرواز سیستمی نوشهر به تهران

قیمت بلیط پرواز نوشهر به تهران

قیمت بلیط هواپیما نوشهر به تهران به فاکتور های مختلفی بستگی دارد. از جمله این عوامل می توان به نوع ایرلاین، کلاس پروازی، تعداد مسافران، تاریخ پرواز، بلیط رفت و برگشت یا یک طرفه، بلیط سیستمی و چارتری، بلیط لحظه آخری و ... اشاره کرد. مسافران عزیز می توانند برای اطلاع از قیمت دقیق بلیط هواپیما به وب سایت الی گشت مراجعه کنند.
قیمت بلیط پرواز نوشهر به تهران

فرودگاه نوشهر

نوشهر یکی از بندر های شمال کشور است که در فاصله کمی از تهران قرار دارد. فرودگاه نوشهر در جاده نوشهر به چالوس قرار گرفته است و فاصله آن تا مرکز شهر هشت دقیقه است. چندین مسیر برای دسترسی به فرودگاه نوشهر وجود دارد. این فرودگاه ابتدا در سال ۱۳۳۲ ساخته شد، اما تا سال ۱۳۶۲ مورد بهره‌ برداری قرار نگرفت. امکانات فرودگاه نوشهر، امکانات معمولی مانند نمازخانه، رستوران، کافه، شعب ‌بانک، قسمت اشیا گمشده، خدمات حمل بار، پارکینگ و ... می باشد.
فرودگاه نوشهر

فرودگاه‌ تهران | مهرآباد

فرودگاه مهرآباد یکی از قدیمی ترین فرودگاه های بین المللی ایران است. فرودگاه مهرآباد در جنوب غربی تهران قرار دارد. با توجه به اینکه این فرودگاه ۶ ترمینال دارد، در برخی از ترمینال ها پرواز های خروجی و در بعضی دیگر پرواز های ورودی انجام می شوند. فرودگاه مهرآباد دارای رستوران، فروشگاه، ساندویچی، فست فود، بانک، فروشگاه مخصوص سوغاتی، غرفه های محصولات فرهنگی، نمازخانه و اتاق مادر و کودک است. نزدیک ترین منطقه از شهر تهران به فرودگاه مهرآباد، میدان آزادی است. به راحتی می توانید با تاکسی از میدان آزادی به سمت فرودگاه حرکت کنید. افرادی که تمایل داشته باشند می توانند در ایستگاه بیمه سوار مترو شوند و مستقیم به سمت ترمینال ۱ و ۲ فرودگاه مهرآباد بروند. تاکسی های شخصی، تاکسی های فرودگاه و اتوبوس نیز برای جابجایی مسافران به فرودگاه وجود دارند. فاصله فرودگاه مهرآباد تا مرکز شهر 40 دقیقه است.
فرودگاه‌ تهران | مهرآباد

ایرلاین های پرواز نوشهر به تهران

دو شرکت هواپیمایی پرواز نوشهر به تهران و بالعکس را انجام می دهند.
• شرکت هواپیمایی آسمان
• شرکت هواپیمایی ایران ایر
ایرلاین های پرواز نوشهر به تهران

فاصله زمانی پرواز نوشهر به تهران

پرواز از نوشهر به تهران ۳۲ دقیقه طول می کشد؛ اما این مدت زمان ممکن است با توجه به تغییر مسیر هوایی و یا خراب بودن آب و هوا بیشتر نیز شود.
فاصله زمانی پرواز نوشهر به تهران

انواع کلاس های پروازی بلیط هواپیما نوشهر به تهران

انواع کلاس های پروازی بلیط هواپیما نوشهر به تهران با توجه به دو ایرلاین آسمان و ایران ایر متفاوت است.
• هواپیمایی آسمان در پرواز های داخلی تنها کلاس اکونومی دارد؛ یعنی اگر شما بلیط هواپیما آسمان از نوشهر به تهران را خریداری نموده اید، باید بدانید که این پرواز کلاس تجاری و فرست کلاس ندارد. کلاس پروازی اکونومی همان پرواز معمولی است که مسافران در صندلی ‌های کنار هم می نشینند و به صورت یکسان از امکانات پرواز استفاده می ‌کنند. در واقع مسافران امکان انتخاب نوع خدمات و امکانات را ندارند اما هزینه کمتری را برای تهیه بلیط پرداخت می کنند.

شرکت هواپیمایی ایران ایر دو کلاس پروازی اکونومی و بیزنس کلاس را به مسافران خود ارائه می ‌کند.
• کلاس پروازی اکونومی دارای صندلی های راحت و عادی به علاوه یک وعده غذایی رایگان در طول پرواز می باشد.
• کلاس تجاری بیزینس یا هما کلاس امکانات بیشتری را نسبت به کلاس اکونومی یا معمولی به مسافران ارائه می کند. صندلی‌ های این کلاس پروازی عریض تر هستند و فضای استراحت برای مسافران بیشتر است. امکان انتخاب وعده های غذایی متنوع نیز برای این مسافران در نظر گرفته شده است. فضای کابین بیزینس کلاس به گونه ‌ای است که مسافران می توانند از مانیتور، لب تاپ و سایر امکانات دیگر استفاده کنند.
انواع کلاس های پروازی بلیط هواپیما نوشهر به تهران

قوانین حمل بار در پرواز نوشهر به تهران

قوانین حمل بار در پرواز نوشهر به تهران با توجه به کلاس پروازی که مسافران انتخاب کرده ‌اند و نوع ایرلاین متفاوت است. در ادامه به قوانین حمل بار در هواپیمایی آسمان و ایران ایر اشاره می کنیم.

• اجازه حمل بار در پرواز های داخلی هواپیمایی آسمان در کلاس اکونومی، برای هر نفر ۲۰ الی ۲۵ کیلو گرم است. البته مسافران یک ساک دستی ۵ کیلویی و یک بسته نیز می‌ توانند همراه خود به داخل کابین ببرند. مسافرانی که تمایل دارند بار بیشتری با خود به داخل هواپیما ببرند، می ‌توانند تعداد دیگری صندلی خریداری کنند و تا سقف ۷۵ کیلو گرم بار اضافه با خود ببرند. وزن ساک دستی که مسافران با خود داخل کابین می ‌برند نباید از ۵ کیلو گرم بیشتر شود.

• قوانین حمل بار در شرکت هواپیمایی ایران ایر با توجه به کلاس پروازی انتخاب شده توسط مسافران متفاوت است. میزان بار مجاز روی بلیط افراد درج شده است. در کلاس پروازی اکونومی مسافران می توانند ۲۰ کیلو گرم در قسمت بار و ۵ کیلو گرم در کابین همراه با خود داشته باشند؛ اما در کلاس پروازی بیزینس یا هما کلاس، وزن بار مسافران ۳۰ کیلو گرم و بار دستی ۷ کیلو گرم در نظر گرفته شده است.
قوانین حمل بار در پرواز نوشهر به تهران

کارت پرواز چیست؟

اطلاعات مندرج روی کارت پرواز مربوط به شماره صندلی، گیت خروجی، تاریخ پرواز، ساعت پرواز و اطلاعات شخصی شما می باشد که حتماً برای پرواز مورد نیاز خواهد بود. برخی از ایرلاین‌ ها شرایطی را به وجود آورده اند تا مسافران بتوانند کارت پرواز خود را اینترنتی دریافت کنند؛ اما بیشتر ایرلاین های داخلی همچنان کارت پرواز را یک یا دو ساعت قبل از پرواز در کانتر های فرودگاه صادر می کنند و شما باید قبل از پرواز برای دریافت آن اقدام کنید. کارت پرواز یک نوع مجوز برای ورود مسافران به هواپیما است. اگر نمی دانید از کدام ترمینال و کدام گیت باید استفاده کنید تا پرواز خود را انجام دهید، باید حتماً قبل از پرواز کارت پرواز خود را دریافت کنید.
کارت پرواز چیست؟

خدمات VIP و CIP فرودگاه چیست؟

خدمات VIP فرودگاهی تنها در اختیار افراد و چهره های مهم سیاسی قرار می گیرد. این قبیل افراد می توانند از امکانات ویژه فرست کلاس در طول سفر خود بهره ببرند. سالن انتظار، گیت ورود و خروج، تحویل بار، کابین هواپیما، همگی به صورت ویژه در اختیار این مسافران قرار می‌گیرد. حمل و نقل افراد به سمت هواپیما نیز به صورت مجزا انجام می ‌شود؛ اما در مقابل خدمات VIP خدمات تشریفاتی یا CIP هستند. این امکانات هم برای افراد معمولی که تمکن مالی دارند قابل خریداری است، هم مخصوص تجار و چهره های سرشناس اقتصادی است. بسیاری از ورزشکاران، هنرمندان و بازیگران نیز از این خدمات فرودگاهی استفاده می کنند. دریافت کارت پرواز این افراد توسط کارکنان فرودگاه انجام می ‌شود. پذیرایی قسمت VIP و CIP به صورت ویژه است. این افراد می توانند از بین منو های متنوع انواع نوشیدنی ها و غذا های بین المللی و ایرانی را سفارش بدهند. به صورت ویژه از افرادی که خدمات VIP خریداری کرده ‌اند محافظت می ‌شود. فروشگاه ها و سالن ‌های انتظار ویژه نیز در اختیار این افراد قرار دارد.
خدمات VIP و CIP فرودگاه چیست؟