بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
بلیط هواپیما
جیرفت, همه فرودگاه ها
تهران, همه فرودگاه ها
...
...

خرید بلیط هواپیما جیرفت به تهران

دریافت بلیط هواپیما

دریافت آنلاین بلیط هواپیما جیرفت به تهران

پشتیبانی 24 ساعته الی گشت

پشتیبانی 24 ساعته الی گشت

خرید اینترنتی بلیط از تمامی ایرلاین‌ها

خرید اینترنتی بلیط از تمامی ایرلاین‌ها

جستجو و مقایسه بلیط  تهران

جستجو و مقایسه بلیط جیرفت به تهران

سوالات متداول

مدت زمان پرواز جیرفت به تهران ۱ ساعت و ۴۵ دقیقه است.
نحوه کنسل کردن و استرداد بلیط هواپیما جیرفت به تهران در هر شرکت هواپیمایی متفاوت است. هر یک از این شرکت ها در ازای کسر مبلغی، هزینه پرداخت شده را به شما باز می گردانند. با توجه به قوانین هر ایرلاین نحوه کنسل کردن و بازگرداندن مبلغ پرداختی متفاوت می باشد. می توانید برای اطلاع از قوانین هر ایرلاین به وب سایت الی گشت مراجعه کنید و یا با شماره تماس 0218540 بگیرید.
در کلاس پروازی اکونومی مسافران می توانند ۳۰ کیلو گرم بار به علاوه یک کیف دستی به وزن ۵ کیلو گرم با خود همراه داشته باشد. این مقدار بار در کلاس پروازی بیزنس ۴۰ به علاوه هفت کیلو گرم می باشد.
قیمت بلیط هواپیما جیرفت به تهران به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای اطلاع از قیمت بلیط به وب سایت الی گشت مراجعه کنید و یا با شماره 0218540 تماس بگیرید تا کارشناسان بخش فروش شما را راهنمایی کنند.
قیمت بلیط هواپیما جیرفت به تهران با توجه به نوع ایرلاین و نوع بلیط برای نوزاد و کودکان زیر ۱۲ سال متفاوت است. قیمت بلیط های چارتری برای کودکان دو سال ۱۰ درصد از کل مبلغ بلیط بزرگسالان است که به عنوان بیمه پرداخت می ‌شود؛ اما بلیط ‌چارتر برای کودکان بالای دو سال برابر با قیمت بلیط افراد بزرگسال است. قیمت بلیط پرواز های سیستمی برای نوزادانی که زیر دو سال سن دارند، ۱۵ درصد قیمت بلیط هواپیما می باشد؛ اما کودکانی که دو تا ۱۲ سال سن دارند با توجه به شرکت هواپیمایی انتخاب شده حدود ۵۰ تا ۶۰ درصد مبلغ کل بلیط را پرداخت می ‌کنند.