بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
بلیط هواپیما
گچساران, همه فرودگاه ها
تهران, همه فرودگاه ها
...
...
خرید بلیط هواپیما گچساران به تهران

خرید بلیط هواپیما گچساران به تهران

سوالات متداول

مدت پرواز با بلیط هواپیما گچساران به تهران ۱ ساعت و ۱۵ دقیقه می باشد.
قوانین کنسل کردن و نحوه استرداد بلیط هواپیما در هر شرکت هواپیمایی متفاوت است. شما می توانید اگر به هر دلیلی سفر خود را کنسل کردید پس از کسر مقدار مشخصی از مبلغ پرداخت شده، هزینه بلیط را دریافت کنید. قوانین استرداد بلیط هواپیما در وب سایت الی گشت موجود است. شما می توانید با شماره 0218540 نیز تماس بگیرید و از بخش فروش وب سایت الی گشت، قوانین و نحوه استرداد بلیط هواپیما گچساران به تهران را سؤال کنید.
مقدار بار مجاز در کلاس اکونومی ۲۰ کیلوگرم و مقدار بار مجاز در کلاس بیزینس ۲۵ کیلوگرم می باشد.
قیمت بلیط هواپیما گچساران به تهران با توجه به نوع ایرلاین، خدمات ارائه شده، کلاس پروازی، تاریخ پرواز، تعداد مسافران و ... متفاوت می باشد. برای اطلاع از قیمت بلیط تمام پرواز های داخلی می توانید به وب سایت الی گشت مراجعه کنید.
قیمت بلیط هواپیما گچساران به تهران با توجه به نوع ایرلاین و نوع بلیط برای نوزاد و کودکان زیر ۱۲ سال متفاوت است. قیمت بلیط های چارتری برای کودکان دو سال ۱۰ درصد از کل مبلغ بلیط بزرگسالان است که به عنوان بیمه پرداخت می ‌شود؛ اما بلیط ‌چارتر برای کودکان بالای دو سال برابر با قیمت بلیط افراد بزرگسال است. قیمت بلیط پرواز های سیستمی برای نوزادانی که زیر دو سال سن دارند، ۱۵ درصد قیمت بلیط هواپیما می باشد؛ اما کودکانی که دو تا ۱۲ سال سن دارند با توجه به شرکت هواپیمایی انتخاب شده حدود ۵۰ تا ۶۰ درصد مبلغ کل بلیط را پرداخت می ‌کنند.